Nasze marki

(+48) 52 387 16 65|biuro@alpinuschemia.com|

Centrum informacyjne

Masz pytanie dotyczące produktów lub usług z naszej oferty? Zadzwoń lub napisz.

(+48) 52 524 36 09|biuro@alpinuschemia.com

Centrum informacyjne czynne jest od poniedziałku do piątku, od 800 do 1600

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest termin wysyłki zamówienia od czasu jego złożenia?

Od czasu złożenia zamówienia, staramy się je realizować do 48 godzin. Kolejne 48 godzin ma firma kurierska lub spedycyjna, która w tym czasie powinna dostarczyć przesyłkę.

Czy jest dostępny produkt „X”?

Posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę produktów do najróżniejszych zastosowań.

Znajdziesz u nas produkty wykorzystywane zarówno w gospodarstwach domowych, jak i specjalistyczne preparaty dedykowane profesjonalistom działającym w wielu branżach. Proponujemy przejrzeć naszą ofertę w celu wyboru odpowiedniego preparatu. W celu uzyskania innych informacji dotyczących dostępności produktów, prosimy kontaktować się z naszym Działem Handlowym pod numerem telefonu (+48) 52 524 36 09.

W przypadku, w którym nie możesz odnaleźć produktu, który cię interesuje, zachęcamy cię do bezpośredniego kontaktu pod numerem telefonu (+48) 52 524 36 09. Wykorzystując naszą bogatą wiedzę z zakresu chemii, jesteśmy w stanie przygotować specjalistyczny produkt, spełniający twoje indywidualne potrzeby. Klient zawsze był dla nas inspiracją.

Jaka jest cena produktu „X”?

Wszystkie ceny, zarówno naszych gotowych preparatów jak i surowców, są konkurencyjne oraz uczciwe.

Oferta cenowa naszych produktów jest elastyczna i zależy przede wszystkim od aktualnych, rynkowych cen surowców, jak również ilości zamawianych produktów. Jako producent gotowych wyrobów chemicznych jesteśmy otwarci na negocjacje.

W jaki sposób użyć preparatu „X”?

Każdy z produktów oraz surowców posiada swoją kartę informacyjną, która zawiera wszystkie informacje dotyczące prawidłowego użytkowania danego preparatu. Te informacje są również zawarte na etykiecie preparatu.

Produkt „X” działa, ale czy można dostosować jego działanie dla moich potrzeb?

Wszystkie nasze preparaty posiadają określoną recepturę.

Każda receptura gotowego produktu została poddana wielu testom w zakresie skuteczności preparatu. Jeśli oferowany przez nas produkt jest dla ciebie za słaby lub za mocny, skontaktuj się z nami, a z pewnością postaramy się dostosować produkt do twoich potrzeb.

Czy mogę użyć własnej etykiety lub logo na produkcie?

Oczywiście istnieje możliwość umieszczenia danych klienta na etykiecie niemal każdego produktu.

Nie znalazłem na stronie niezbędnych mi informacji, co dalej?

Przede wszystkim dziękujemy za zainteresowanie ofertą, niemniej odpowiadając na pytanie zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym Działem Handlowym pod numerem (+48) 52 524 36 09 lub do skorzystania z formularza kontaktowego w zakładce kontakt.

Mam propozycję współpracy, do kogo należy się zgłosić?

W przypadku wyrażenia chęci współpracy prosimy o kontakt z Działem Handlowym pod numerem (+48) 52 524 36 09 lub do skorzystania z formularza kontaktowego w zakładce kontakt.

Jak wygląda proces realizacji zamówienia?

Proces realizacji rozpoczyna się od przyjęcia zamówienia, a kończy na dostarczeniu towaru do klienta. Wszystkie etapy pomiędzy tymi dwoma najważniejszymi mogą się od siebie zdecydowanie różnić pod względem produkcyjnym, czy logistycznym.

Jak wygląda proces rekrutacji nowego pracownika?

Zawsze pierwszym etapem rekrutacji jest CV, na podstawie którego rekruterzy podejmują decyzję, czy dany kandydat zostanie zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. Po odbyciu rozmów ze wszystkimi kandydatami, rekruter podejmuje decyzję i zaprasza wybranego kandydata na podpisanie umowy. W celu sprawdzenia najnowszych ogłoszeń zapraszamy do sekcji kariera w zakładce o nas.

Mam dodatkowe pytania, z kim mogę się skontaktować?

Zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych handlowców, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania:

Wojciech Cichy: 668 454 274, wcichy@alpinuschemia.com
Patrycja Szafraniec: 668 448 309, pszafraniec@alpinuschemia.com

Katarzyna Mucha: 784 317 849, kmucha@alpinuschemia.com
(województwa: warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, łódzkie, lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie, małopolskie)

Sylwia Wielgosz: 784 317 848, swielgosz@alpinuschemia.com
(województwa: pomorskie, zachodnio-pomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie, opolskie, śląskie).

Chciałbym zamówić produkt niestandardowy, który nie znajduje się w dostępnej ofercie.

Co powinieneś wiedzieć przed złożeniem niestandardowego zamówienia.

Przed przystąpieniem do niestandardowej realizacji potrzebujemy kilku informacji. Aby przyspieszyć ten proces, możesz wcześniej przygotować odpowiedzi na podstawowe pytania dotyczące produktu:

1. Przeznaczenie produktu.
2. Oczekiwany skład produktu.

Szczegóły dotyczące realizacji niestandardowych zamówień są ustalane z osobą odpowiedzialną za realizację tego typu projektów panem Wojciechem Cichym pod numerem telefonu 668 454 274 lub adresem e-mail: wcichy@alpinuschemia.com.

Czy mogę dostarczyć własne pojemniki na preparaty chemiczne?

Tak, jednak niestandardową konfekcję ustalamy indywidualnie z klientem. W celu uzyskania szerszych informacji napisz do nas na adres marketing@alpinuschemia.com.

Co robić w przypadku uszkodzenia butelki?

Każdy preparat chemiczny posiada etykietę informacyjną jak należy postępować z produktem. W przypadku uszkodzenia butelki, w zależności od wielkości uszkodzenia, zaleca się uszczelnienie butelki lub jej wymianę. 
W przypadku uszkodzenia paczki lub przesyłki dostarczanej przez kuriera, należy sporządzić protokół szkody bezwzględnie w obecności kuriera. Dokument ten jest podstawą reklamacji uszkodzonego produktu.

Unia Europejska