Nasze marki

(+48) 52 387 16 65|biuro@alpinuschemia.com|

OŚWIADCZENIE

My, jako grupa Alpinus Medica, równomiernie rozwijamy dwa piony naszej firmy: jeden produkcyjny, w którym wytwarzamy wyroby biobójcze, medyczne i chemię przemysłową i drugi, o charakterze badawczym. Zarówno produkcja, jak i badania prowadzone są w najwyższych standardach czystości, tak aby nasze produkty spełniały normy jakościowe substancji farmaceutycznych.

Uważamy, że certyfikacja jest ważna, ponieważ daje pewność wykonywania pracy na najwyższym poziomie. Jako Alpinus Chemia dążymy do tego, by nasza działalność, a także produkty, mogły cieszyć się Państwa uznaniem, a przede wszystkim, były dla Państwa bezpieczne. W Alpinus Chemia wszystkie produkty powstają w zgodzie ze standardami certyfikatów. Jest to praktyka, która gwarantuje, że produkty są wytwarzane zgodnie z wymaganiami zawartymi w ich specyfikacjach – stanowiących podstawę wydania pozwolenia na dopuszczenie do obrotu. Bierzemy pełną odpowiedzialność za spełnianie wymagań prawa polskiego, jak również powszechnie stosowanych standardów międzynarodowych. To dlatego nasze procesy certyfikacyjne zajmują tak wiele czasu.

Gwarantujemy Państwu, że nasze produkty posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i pozwolenia, uzyskane po przeprowadzaniu wielu badań oraz testów. Zapewniamy tym samym, że są one skuteczne w walce m.in. z koronawirusem, a zarazem bezpieczne dla zdrowia. W asortymencie posiadamy środki do dezynfekcji, stanowiące produkty biobójcze i medyczne, na obrót którymi zgodnie z prawem uzyskaliśmy pozwolenie. Nieustannie dostarczamy je do szpitali i innych instytucji, co stanowi najlepszą gwarancję jakości naszych produktów.

Prezes Zarządu Alpinus Chemia

Maciej Jaranowski

Unia Europejska