Nasze marki

(+48) 52 387 16 65|biuro@alpinuschemia.com|

Recykling

Alpinus Recykling opiera się przede wszystkim na przetwarzaniu odpadów zawierających związki organiczne. Skupia się na rozdzielaniu, oczyszczaniu, a także odzyskiwaniu zużytych produktów chemii organicznej - rozpuszczalników, cieczy myjących i odtłuszczających. Alpinus Recykling świadczy usługi z zakresu transportu i przetwarzania odpadów płynnych.

Usługowo oczyszczamy i odzyskujemy rozpuszczalniki organiczne według indywidualnego zapotrzebowania, nawet dla najbardziej wymagających klientów. Odzyskujemy  rozpuszczalniki, które powtórnie trafiają do obrotu. Nieustannie usprawniamy procedury likwidacji zapasu zbędnych chemikaliów, które mają bezpośredni wpływ na zmniejszenie kosztów utylizacji oraz pozwalają zmniejszyć niekorzystne zmiany zachodzące w środowisku naturalnym.

Nie tylko izolujemy pożądane substancje, ale również poddajemy je procesom oczyszczania, aby uzyskać produkt finalny o jak najwyższej jakości. Prowadzenie przez Nas działalności procesowej w obiegu zamkniętym ma ogromne znaczenie w aspekcie ochrony środowiska oraz na świadczące przez Nas usługi.

 

Zamów usługę

Poszukujesz niestandardowej usługi?
Skontaktuj się z nami, a znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.

Unia Europejska