Nowy etap walki z koronawirusem (COVID-19). Skuteczny i łatwy w użyciu środek do dezynfekcji powierzchni – Corona Cleaner. Już w sprzedaży!

(+48) 52 387 16 65|biuro@alpinuschemia.com|

Transport

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie obsługi logistycznej, dostosowanej do indywidualnych i konkretnych wymagań klientów. Stawiamy na terminowe i kompletne realizowanie zamówień.

Charakterystyka usługi

Transport

Świadczymy usługi lądowego transportu międzynarodowego. Współpracujemy z zespołem doświadczonych spedytorów z wykwalifikowanymi kierowcami, zapewniając bezpieczną realizację transportu.

Transport

Specyfika przewożonych towarów zobowiązała nas do utworzenia własnej floty transportowej. Dysponujemy najwyższej klasy ciągnikami siodłowymi VOLVO FH500 z cysternami jednokomorowymi 34000 l. oraz trzykomorową 7500-19000-7500 l. VAN  HOOL, które pozwalają bezpiecznie dowozić towary neutralne oraz niebezpieczne ADR.

Transport

Cechujemy się dbałością o szczegóły z korzyścią dla środowiska naturalnego. Wiemy jak istotne jest bezpieczeństwo podczas transportu różnorodnych środków chemicznych dlatego dbamy, aby wszystkie towary były odpowiednio oznakowane, dobrze zabezpieczone oraz ostrożnie załadowane i rozładowane.

Zamów usługę

Poszukujesz niestandardowej usługi?
Skontaktuj się z nami, a znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.

Unia Europejska